Oferta

Vanilla House

BookingAfrica.eu

Oferta specjalna! 

ZANZIBAR – LIVE WITH PASSION!

PROGRAM AUTORSKI DOROTY KATENDE

KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

SAFARI TRAVEL– Razem od 1996 roku!

Obsługujemy niszowych klientów poszukujących prawdziwej Afryki.

Oferujemy:
  • Programy dopasowane dla indywidualnych klientów
  • Wyprawy do Kenii, Tanzanii, Ugandy, Rwandy i na Zanzibar
  • Śluby na Zanzibarze w lokalnym domu Vanilla House
  • Metamofrozy dla kobiet na Zanzibarze
  • Możliwość poczucia prawdziwej Afryki poprzez wyjątkowe wycieczki
  • Eco-turystykę

Egzotyczny ślub na rajskiej Wyspie Zanzibar

Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą ceremonię z noclegiem w Vanilla House

Opinie Naszych Klientów

Napisz własną opinię >>

test
Właśnie mija tydzień, od mojego powrotu z Vanilla House. Było cudownie – Dziękuję. Tęsknota, i chęć powrotu, rozgościły się w moim sercu.
Dorota Izabel
Bardzo serdecznie dziękuję – także w imieniu współtowarzyszy za perfekcyjne zorganizowanie wszystkiego. Jak bym mogła to już bym się pakowała na kolejny wyjazd do Afryki. Niestety na razie trzeba popracować.
Alicja Suchorska
Nasz pobyt był przesympatyczny. „Zaliczyliśmy” delfiny, atol Mnemba, las Jozani, Stone Town oraz dobre jedzenie prosto z oceanu.
Andrzej G.
Safari Travel jest niezwykle solidną firmą i mimo, że wszystko z Panią Dorotą załatwialiśmy przez Internet, było zapięte na ostatni guzik.
Paweł K.
Wróciliśmy z Kenii z Safari Travel – było super!!! Pani Dorota Katende, właścicielka biura, mimo początkowych obaw okazała się osobą konkretną i kompetentną.
Stanisław M.
Wyprawa była niesamowita – zarówno safari jak i pobyt nad oceanem. Nasze serca urzekła nie tylko piękna afrykańska przyroda, ale również wspaniali ludzie, z którymi mieliśmy kontakt.
Dorota G.
Ogólnie, zwłaszcza z perspektywy czasu bardzo dobrze wspominamy nasz pobyt a nasza decyzja skorzystania z usług Pani biura podróży była bardzo słuszna.
Ida C.
Wróciliśmy cali i bardzo zadowoleni. Przeciwności (jak się potem okazało) nie było. Wszystko zorganizowane było doskonale. Kierowca-tropiciel – REWELACJA!
Molus
Jak już zobaczyliśmy, co to jest Kenia, Backpackers nie był taki zły. Safari było wyśmienite. Wysoko ponad nasze oczekiwania
Jarosław P.
Piękne podziękowania za niezwykle doznania na ostatek podroży. Jeśli tylko będę miała okazję – każdemu polecę kontakt z Panią.
Renata B.
test

Wspieramy akcję:

Media o nas