Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Informacje kontaktowe

tel: +48 735 432 736

zachęcamy również do kontaktu mailowego:
safari@safaritravel.com.pl

Safari Travel Dorota Katende
Plac Górnośląski 21
81-509 Gdynia
Polska
email: safari[at]safaritravel.com.pl
www.safaritravel.com.pl
NIP: 5831892050  registered CEIDG
Travel Insurance Guarantee Signal Iduna No. M 208176

Formularz kontaktowy

Zastanawiasz się czemu nas wybrać?

Safari Travel zostało stworzone z pasji do Afryki! Znajdziesz tu najbardziej interesujące safari czy trekking w wschodniej Afryce, różne rodzaje zakwaterowania na Zanzibarze. Oferujemy najciekawsze oferty w rozsądnych cenach. Zaufaj naszemu ponad 20 letniemu doświadczeniu!

Co w buszu piszczy?

Dorota Katende -polska pisarka- właścicielka firmy Safari Travel, stworzyła ją aby oferować klientom organizację fascynujących wyjazdów do Afryki. Zajmuje się tym z wielką przyjemnością już od ponad 20 lat.

Na stronie znajdziecie oferty od naszych najlepszych Afrykańskich partnerów! Nie współpracujemy z wielkimi międzynarodowymi firmami, preferujemy wspieranie lokalnego biznesu.

Oferujemy wyjątkowe oferty, przygotowane w odpowiedzi na Twoje potrzeby. Survival, safari w Tanzanii, Kenii, terkking na Kilimanjaro czy Mount Kenya, slub na Zanzibarze- możemy zorganizować to o czym marzysz!

Dla każdego coś dobrego

Wybieramy oferty których cena jest adekwatna do wrażeń i standardu. Nasze oferty są troskliwie przygotowywane i tworzone na bazie długoletniego doświadczenia. Mamy szeroką gamę możliwości, jest coś dla prawdziwych globtroterów którzy lubią podróżować z plecakiem ale także dla wymagających klientów którzy nawet na safari poszukują luksusu. Z nami możesz odwiedzić miejsca gdzie nie dotarła masowa turystyka.

Co ci duszy gra?

Czy już wiesz jak wygląda Twoja wymarzona podróż? Możesz odkryć skarby Afryki z nami! Myślisz o prawdziwej przygodzie? Chcesz zobaczyć niekończącą się savannę i busz? A może chcesz poznać Wielką Piątkę Afryki, lub wypróbować namioty podczas safari?

Możemy zorganizować dla Ciebie prywatne safari, safari w Ngorongoro, Serengeti, trekking i co tylko możesz sobie wymarzyć! Z nami poznasz prawdziwą dziką Afrykę! A może… marzysz o wakacjach na Zanzibarze? Znajdziemy ci najlepsze miejsce na nocleg- możesz zatrzymać się w naszym domu Vanilla House lub zamieszkać w luksusowym Lodge czy hotelu.

Marzysz o egzotycznym ślubie?

Od 2007 roku organizujemy śluby na Zanzibarze. Dla romantyków- kameralny na zanzibarskiej plaży, dla poszukiwaczy niezwykłości w tradycyjnym Afrykańskim stylu, dla miłośników Afryki- ślub w towarzystwie Masajów. Bez zbędnych przygotowań, tłumu trudnych gości, bez stresu, w przepięknych okolicznościach przyrody.

Wybierz się z nami w podróż do Afryki! Jesli nie wiesz na co się zdecydować, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci spełnić marzenia!