EXCURSION Prison Island & Sandbank

Całodniowa wycieczka tradycyjną łodzią Dhow arabską. Zachwycisz się panoramą Stone Town, poznasz 200 letnie żółwie, oraz ich maleństwa. Czeka Cię snorkeling na pięknej rafie, Sandbank, plażowanie a także piknik z owocami morza i włoskimi specjałami, winem i kawą.

PROGRAM

 

Wyjazd z hotelu o godzinie 8 rano do Stone Town. Dojazd samochodem do Stone Town około 9 rano.
Wyruszamy rano łodzią arabską na Prison Island (Wyspa Więźniów) po drodze ciesząc się wyśmienitym śniadaniem – soki, domowy chleb i tropikalne owoce. Odwiedzamy wyspę Prison oraz zobaczymy wielkie żółwie Aldabra w posiadłości niegdyś należącej do sułtana. Będziemy mieli też czas, aby nacieszyć się plażą i wodą, a następnie wyruszymy dalej na łodziach dhow na Pange Island (Sandbank) z niezwykle białego piasku, otoczoną krystalicznie czystą wodą oceanu. To idealne miejsce na relaks oraz nurkowanie z maską i rurką. Około południa lunch – kuchnia Swahili, grillowane owoce morza, włoskie sery, napoje i białe wino.
Powrót do Stone Town około 15:30. Powrót do hotelu ok 17 zależnie od położenia hotelu.

Jest to jednodniowa wycieczka. Minimalny wiek uczestnika tych wycieczek to 4 lat. Dziecko liczone jest jako osoba dorosła. Minimalna wymagana ilość osób to 2 .

* transport samochodem z kierowcą, z hotelu i do hotelu
* PRISON ISLAND & SANDBANK
* lunch
* snorkeling (maska, rurka, płetwy)
* napoje

* ubezpieczenie turystyczne

price 90$/os.

Chcesz zarezerwować?

W wyszukiwarce wybierz kraj: ZANZIBAR

Can’t find your dreamed safari? Write to us!

  • Date
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Related projects