EXCURSION Spice Tour & Life cooking

Wycieczka jednodniowa. Poznaj niezwykłe smaki i zapachy Zanzibaru. Zwiedź plantację. Weź udział we wspólnym gotowaniu, rozsmakuj się w tradycyjnej kuchni.

PROGRAM

 

O 9 rano wyjazd z hotelu na plantację. Zwiedzanie farmy. W lokalnych warunkach na wsi nauka gotowania, stosowania lokalnych sprzętów, przypraw, produktów. Gotowanie na węglu drzewnym, pozyskiwanie świeżego mleka kokosowego. Gotowane będą danie główne i deser. Wycieczka zakończy wspólnym posiłkiem. Powrót ok 14 do hotelu w zależności od położenia hotelu. Prosimy zabrać wygodne ubranie tak aby bez problemu móc siedzieć na matach.

Jest to WYCIECZKA jednodniowa. Wycieczka jest realizowana zgodnie z programem w ciągu jednego dnia z dowolnego hotelu na Zanzibarze. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Minimalna wymagana ilość osób to 2. Można dokonać rezerwacji na maksymalnie 6 osób. W przypadku chęci zakupu pakietu na większa ilość osób prosimy o kontakt z naszym biurem.

* transport samochodem z kierowcą, z hotelu i do hotelu
* przewodnik na plantacji- SPICE TOUR
* wstępy do wymienionych miejsc
* kurs tradycyjnego gotowania ( w tym produkty)
* samodzielnie przygotowany posiłek składający się z dania głównego i deseru
* wspólny posiłek i kawa

* ubezpieczenie turystyczne
* woda
* wyżywienie, poza wymienionym

Na wyspie do dziś uprawiane są wszystkie przyprawy świata, podczas wycieczki będziemy mogli zobaczyć, powąchać i posmakować świeże liście, owoce, korzenie kilkudziesięciu roślin. Tu również wyrabia się tajemnicze leki z ziół oraz doskonałe naturalne kosmetyki.

price 65$/os.


Chcesz zarezerwować?

.W wyszukiwarce wybierz kraj: ZANZIBAR

Can’t find your dreamed safari? Write to us!

  • Date
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Related projects