Zanzibarski chillout dla kobiet

Na Zanzibarze, podczas pobytu w Vanilla house w wiosce Jambiani, będziesz poznawać Afrykę zmysłami: smaku, dotyku, węchu, wzroku, słuchu.
Będziesz także poznawać potrzeby Kobiet, a przede wszystkim swoje własne potrzeby.

Autorski program Doroty Katende

PROGRAM

Rozpoczęcie pierwszego dnia wieczorem. Powitanie, ustalenie zasad pobytu.
Spotkania Kobiet – wspólne rozmowy.

Codziennie:
Spożywanie posiłków rękoma, czucie jak inaczej smakują potrawy, których nie dotykamy metalowymi sztućcami, rozdzielamy je palcami i sprawdzamy ich temperaturę i konsystencję – owoce, ryby, ryż, owoce morza, warzywa gotowane i surowe.
Kąpiele w Oceanie przy wschodzie lub zachodzie słońca.
Masaże olejem kokosowym z dodatkiem egzotycznych roślin (np. Langi langi, jaśmin afrykański, goździk, cynamon, trawa cytrynowa), wykonywane przez lokalne masażystki. (5 dni x 1 godzina)

Pozostałe aktywności:
Zmysłowy taniec Flow. Tańce przy rytmach bębnów przy ognisku zgodnie z rytmem i ruchem bioder, pobudzające kobiecą energię. Ogniska na plaży .
4 dni x 1 godzina
Kulinarna aromaterapia – nauka stosowania w potrawach i koktajlach przypraw i poznanie ich działania, np. kurkuma, kardamon, cynamon, goździk, imbir, Moringa (to nowość – roślina cud nie znana jeszcze w Polsce) – poznamy jak rosną i jakie mają działanie dla kobiecego zdrowia.
2 dni x 2 godziny
Warsztaty kulinarne – wspólne gotowanie
2 dni x 3 godziny
Kokosy – bogactwo Zanzibaru. Poznamy jakie ma działanie olej kokosowy, mleko i sok kokosowy. Będziemy same wyciskać naturalne mleko kokosowe oraz wytwarzać olej kokosowy.
2 dni x 2 godziny
Tradycyjny taniec Dumbak – taniec z lokalnymi zanzibarskimi Kobietami – taniec brzucha i bioder z chustami, pobudzający wewnętrzną kobiecą energię.
1 dzień x 2 godziny
Rytualna kobieca kąpiel – nauka i stosowanie lokalnych zapachów UDI, naturalne olejki eteryczne, którymi okadza się ciało, co nadaje Kobiecie pięknego zapachu i sprężystości.
1 dzień x 1 godzina
Tworzenie afrodyzjaków i energetyków – odwiedziny plantacji przypraw oraz przygotowanie kilku zdrowotnych napoi, w tym energetyzującego i afrodyzjaka, pobudzającego energię seksualną.
1 dzien x 2 godziny
Malowanie przez lokalne Kobiety henny na rękach, nogach lub brzuchach.
1 dzien x 1 malowanie na osobę.
Wyjazd na zakupy do miasta Stone Town – uzupełnienie Twojej szafy w bardzo kobiece akcesoria – kangi, sukienki, naturalne zapachy – perfumy i kadzidła. Zwiedzanie miasta.
1 dzień x 4 godziny.
Zanzibarskie disco – wyjście na potańcówkę, aby poznać zanzibarski koloryt zabawy, potańczyć z lokalnymi mężczyznami, poznać jak tubylcy tańczą, o czym mówią i co ich ciekawi a co nas?
1 dzień x 3 godziny (w cenie transport i wejściówka, drinki nie są w cenie)
Safari Blue – cudowna wycieczka łodziami z żaglem na maleńkie wysepki, z nurkowaniem z maską i rurką, lunchem na bezludnej wyspie, leniuchowaniem z krystaliczno – turkusowej wodzie.
1 cały dzień
Kobieca sesje zdjęciowa – wybierzemy się do pięknego miejsca nad Oceanem Indyjskim, osłoniętego rafami, gdzie w naturze będziemy robić sobie zdjęcia w kostiumach kąpielowych i odkrywać swoją kobiecość w obiektywie.
1 dzień x ok 3 godziny

Jeśli nadarzy się okazja, będziemy uczestniczyć w weselu lub w innej tradycyjnej zanzibarskiej uroczystości.

price 995$/pp.

TERMIN: dowolne terminy dla grupy minimum 8 kobiet .

CENA ZAWIERA

13 nocy/ 14 dni w pokoju dwuosobowym (możliwy pokój jednoosobowy za dopłatą 195 USD)
2 posiłki dziennie i koktajle oraz woda do picia
transfery z lotniska na Zanzibarze do Vanilla House i z powrotem
aktywności wymienione w programie

CENA NIE ZAWIERA

przelotu na Zanzibar i z powrotem (możliwe loty np. z Berlina 2500 – 3000 PLN w dwie strony – bilety można zakupić samemu lub w biurze Safari Travel)
wizy do Tanzanii (50 USD/os)
wydatków własnych
napiwków dla obsługi
drinków oraz jedzenia poza wymienionymi w programie
ubezpieczenia turystycznego 2 usd dziennie od osoby

ZAKWATEROWANIE

Najczęściej zakwaterowanie będzie w Vanilla House (pokój dwuosobowy, możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym – suplement 195 USD), ale także w sąsiednim domu o zbliżonym standardzie. W Pokojach 2 osobowe łóżka , ewentualnie możemy wstawić dostawkę ( max 2 pokojach ) Łózka normalne są bardzo szerokie .

UWAGI

Każda doba pobytu mniej lub wiecej: + /- 35 usd od osoby (w pokoju dwuosobowym) z dwoma posiłkami dziennie
Uczestniczki mogą przyjechać w parach, osobno lub stworzyć grupę. Cena nie zmienia się przy większej grupie. Minimalna ilość to 8 osob .

Maksymalna ilość osób na raz biorących udział w programie to 12 Kobiet.

Do You want to book it?

If you would like, we can do it for You. Call, write or fill the form below.

  • Date
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Related projects