Chcesz poznać wszystkie tajemnice Zanzibaru? Sprawdź nasze oferty!

Proponujemy różnego rodzaju pakiety wycieczek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Live COOKING in Vanilla House

Popołudniowa atrakcja. Wypróbuj swoje siły w tradycyjnej kuchni suahili, gotuj razem z lokalnymi mieszkańcami. Poznaj nowe smaki, naucz się używać zanzibarskich przypraw, zachwyć się regionalnymi potrawami przy ognisku i lampce wina.

30$

EXCURSION Safari Blue

Całodzienna wycieczka po Oceanie Indyjskim w archipelagu wielu wysp po południowo-zachodniej stronie Zanzibaru. Rejs tradycyjną łodzią, rajskie widoki, plażowanie, pływanie, snorkeling oraz wyśmienity lunch z owoców morza.

65$

EXCURSION Prison Island & Sandbank

Całodniowa wycieczka tradycyjną łodzią Dhow arabską. Zachwycisz się panoramą Stone Town, poznasz 200 letnie żółwie, oraz ich maleństwa. Czeka Cię snorkeling na pięknej rafie, Sandbank, plażowanie a także piknik z owocami morza i włoskimi specjałami, winem i kawą.

90$

EXCURSION Spice Tour & Life cooking

Wycieczka jednodniowa. Poznaj niezwykłe smaki i zapachy Zanzibaru. Zwiedź plantację. Weź udział we wspólnym gotowaniu, rozsmakuj się w tradycyjnej kuchni.

65$

EXCURSION Stone Town & Spice tour

Pakiet dwóch wycieczek, w jeden dzień. Transport z dowolnego hotelu na Zanzibarze. Odkryj kamienne miasto i jego uliczki. Poczuj smaki oraz zapachy przypraw i owoców na plantacji.

65$

EXCURSION Jozani forest & lunch in Vanilla house

Pakiet Jozani forest+lunch w Vanilla House. Transport z dowolnego hotelu na Zanzibarze. Zwiedź las Jozani i poznaj gerezy czerwone. Posmakuj tradycyjnej zanzibarskiej kuchni w Vanilla House.

70$